Web Tasarım & Yazılım

Profesyonel bir web tasarım firması olan 360° Dijital bilişim ve tanıtım ajansı 5 yılı aşkın bir süredir sektörde kurumsal firmalara, Kobilere ve Startup’lara profesyonel web tasarım hizmeti sunmaktadır. Web sitelerimizin işletmelerimizin aynası olduğu artık tartışılmaz bir konu çünkü firmalarımızla ilk temas artık web siteler aracılığı ile sağlanmaktadır. Tasarladığımız web sitelerde kullanım kolaylığını, amacına uygun sade ve şık tasarımları tercih etmekteyiz. Günden güne gelişmekte olan web standartları ve kullanıcı alışkanlıklarını yakından takip ederek web tasarım müşterilerimize en optimum şekilde tasarlanmış web sitelerini sunmaktayız.

Tasarladığımız web sitelerinde temel amaç Google Arama Motoru tarafından aranan şartlar, şık tasarımlar ve mobil uyumluluğu bir arada kullanmayı amaçlamaktayız. 2017 yılı web standartlarına göre tasarlanmış bir web sitesi bu üç unsuru en uygun şekilde barındıracak şekilde dizayn edilmesi gerekmektedir. 360° Dijital Web Tasarım ve Dijital Ajans olarak hizmetlerimiz hazır web site paketlerinden E-Ticaret sitemleri ve özel tasarımlara kadar uzanmaktadır.

Web Tasarım & Yazılım Hizmetlerimiz

Kurumsal Web Site

Kurumsal kimliğinize uygun olarak tasarlanmış profesyonel web sitelerdir. Genellikle 5 ile 6 sayfadan oluşup firma, hizmet ve iletişim bilgilerinizi içerir.

E-Ticaret Sitesi

Ürünlerinizi internet üzerinden satış yapmanıza imkân tanıyan web yazılım sistemleridir. Online Mağaza, Rent a Car ve Hastane Randevu sistemleri gibi alternatifler ile iş alanlarınızı genişletin.

Blog / Portal

At egestas dolor amet glavrida amos. Dolor nulla metus vel sapien! Lorem ipsum dolor sit amet communitas erdum – lacus et vulputate!

Mobil Site

Mobil cihazlar için uyarlanmış web site tasarımları ile mobil cihaz kullanan hedef kitlenize uygun web içereğini kolay bir şekilde erişim sağlamaktadır. Ayrıca web sitenizi uygulama olarak cihazlara yüklenebilir hale getirebilir.

Hazır Site Paketleri

Hazır web site şablonları kurumsal renklerini uyarlayarak hızlı bir şekilde web sitenizi kullanıma açmak için tasarlanmış web site paketleri.

Özel Tasarımlı Site

Sıra dışı ve isteklerinize yönelik size özel tasarlanan web sitelerdir. Gerektiği durumlarda ek modüllerle zenginleştirilebilecek şekilde ek modüller uygulanabilir halde kodlanır.

Web Tasarım Referanslarımız

Tanışmak İçin Güzel Bir Gün

Gönder